دانلود متن های Reading آزمون های TPO

۱۳۹۸/۰۶/۲۹

متن آزمون های TPO تافلبخش ریدینگ آزمون تافل در حالت معمولی سه متن دارد و در حالت Long Format هم چهار متن (موسوم به passage) دارد. بعد از اینکه تستی از TPO می زنید، فارغ از اینکه چه نمره ای کسب کرده اید، توصیه می شود حتما متن های این ریدینگ ها را به طور کامل مطالعه کنید و مطمئن شوید که می توانید همه جمله های آنها را درک کنید. گاهی اوقات شما بدون فهمیدن معنی تمام یک جمله، همچنان می توانید به سوالی که از آن جمله مطرح شده است پاسخ بدهید. این موضوع نباید شما را از بررسی عمیق و دقیق آن جمله بعد از آزمون غافل کند.

شاید مشکلی که در درک فهمیدن این جمله وجود دارد، در جای دیگری و در یکی دیگر از ریدینگ های TPO و حتی در آزمون تافل اصلی شما باز هم بروز کند و این بار نتوانید به سوال به درستی پاسخ بدهید. بنابراین، توصیه می کنیم همیشه بعد از اینکه آزمونی از TPO زدید، متن هایش را بررسی کنید و مشکلاتی که دارید را با مدرس خودتان یا هر فردی که فکر می کنید می تواند در رفع آن مشکلات به شما کمک کند در میان بگذارید. 

لینک دانلود (نسخه 1.1):

دانلود فایل متن بخش Reading آزمون های TPO 

 

لطفاً پس از دانلود این فایل، اگر در حین مطالعه به ایراداتی چون ایراد گرامری برخورد کردید، موضوع را از طریق صفحه تماس با ما به تیم زبان اگزم گزارش بدهید تا بتوانیم با رفع آن مشکلات، فایل های بدون نقصی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. ما برای بهبود فایل های ارائه شده در زبان اگزم، که رایگان هستند و رایگان هم خواهند ماند، روی کمک همه شما عزیزان حساب کرده ایم.