دانلود فایل های بخش Writing آزمون های تافل TPO

۱۳۹۸/۰۶/۲۷

دانلود فایل های رایتینگ آزمون های TPO تافلرایتینگ آزمون تافل دو بخش Integrated و Independent دارد. رایتینگ Independent صرفاً یک سوال است که شما باید در موردش یک Essay بنویسید. اما رایتینگ Integrated آزمون TOEFL یک متن و یک فایل صوتی دارد. بعد از اینکه در آزمون های سایت زبان اگزم شرکت کردید، حتماً متن های این بخش از رایتینگ را دوباره مطالعه کنید و به فایل صوتی آن به صورت دقیق گوش کنید. تمرین با فایل های رایتینگ های Integrated به شما کمک خواهد کرد تا در نحوه نت برداری فایل های لیسنینگ این بخش از آزمون تافل  مهارت پیدا کنید و یاد بگیرید کدام بخش فایل های صوتی از اهمیت کافی برای نت برداری برخوردار هستند. همچنین، مطالعه متن های رایتینگ Integrated به شما کمک خواهد کرد که با سرعت بیشتری این متن ها را در آزمون های بعدی بخوانید و درک بهتری از محتوای آنها بدست بیاورید. واضح است که هر چه درک شما از متن رایتینگ بیشتر باشد، به همان اندازه در درک فایل صوتی رایتینگ مورد نظر کار ساده تری را خواهید داشت. 

برای راحتی شما، کلیه فایل های صوتی و متن رایتینگ های آزمون های TPO را به صورت یکجا برای شما گردآوری کرده ایم. با انتشار تی پی او های جدید، این فایل ها به صورت مداوم بروزرسانی می شوند و شما می توانید با مراجعه به این صفحه، اخرین نسخه این فایل ها را دانلود فرمایید. در ادامه می توانید فایل های متن و صوت های بخش رایتیگ Integrated آزمون های TPO را دانلود نمایید. 

 

لینک های دانلود:

دانلود فایل متن رایتینگ های Integrated

دانلود فایل های صوتی رایتینگ های Integrated

 

لطفاً در صورتی که هر ایرادی، مانند ایراد تایپی،  در این فایل ها مشاهده کردید لطفاً از طریق صفحه تماس با ما موضوع را به ما اطلاع بدهید تا بتوانیم ایراد مورد نظر را بر طرف کنیم و فایل های به اشتراک گذاشته شده در سایت زبان اگزم را بهبود بدهیم. 

 

با تشکر،

تیم زبان اگزم