دانلود فایل های صوتی و متن بخش Speaking آزمون های TPO

۱۳۹۸/۰۶/۲۷

دانلود فایل های بخش اسپیکینگ آزمون تافلاسپیکینگ آزمون تافل یکی از بخش های چالش بر انگیز این آزمون می باشد. با توجه به اینکه در سوال های متعددی از این بخش، مهارت لیسنینگ هم وجود دارد، برای عزیزانی که قصد دارند در آزمون TOEFL شرکت کنند، بسیار حیاتی است که خود را برای بخش شنیداری Speaking تافل آماده کنند. پیشنهاد می کنیم بعد از شرکت در آزمون های تافل در زبان اگزم، به سراغ فایل های بخش اسپیکینگ آزمون ها بروید و فایل های صوتی را به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار بدهید و مطمئن شوید آنها را بطور کامل می شنوید و معنی آنها را به راحتی می فهمید. 

به همین خاطر، در این صفحه فایل های بخش اسپیکینگ آزمون تافل را برای شما قرار داده ایم. این فایل ها شامل فایل های صوتی سوال های سوم، چهارم، پنجم و ششم بخش اسپیکینگ هستند. البته در آزمون تافل بعد از تاریخ اول آگوست سال 2019 دیگر سوال پنجمی وجود ندارد، اما ما برای شما عزیزان نسخه کامل این آزمون ها را قرار داده ایم. این فایل ها در آینده بروزرسانی خواهند شد و با انتشار آزمون های TPO بعدی، فایل های آزمون های بعدی هم در همین صفحه قرار خواهند گرفت و شما می توانید همواره آخرین نسخه فایل های Speaking آزمون های TPO را از این صفحه دانلود کنید.

اگر دوستانی دارید که می خواهند در آزمون تافل شرکت کنند، لطفاً این فایل ها را با آنها هم به اشتراک بگذارید تا آنها هم بتوانند مهارت اسپیکینگ تافل خودشان را ارتقا بدهند. 

 

لینک های دانلود:

دانلود فایل متن بخش Speaking آزمون های TPO

دانلود فایل های صوتی بخش Speaking آزمون های TPO

 

لطفاً در صورتی که در فایل های قرار داده شده ایرادی مشاهده کردید، لطفاً از طریق صفحه تماس با ما ایرادها را به ما گزارش بدهید تا آن را بر طرف کنیم. هدف ما ارائه فایل های بدون نقص می باشد و برای تحقق این هدف به کمک شما عزیزان نیاز داریم.

با تشکر. 

تیم ZabanExam